Cégünkről

A BEGO-GÁZ Kft. Budapest 22. kerületében üzemel családias jelleggel, akinek tagjai legalább 15 éves szakmai tapasztalattal rendelkeznek. Tevékenységeinket főként Budapesten és közép Magyarország területén végezzük az ipari, közületi és lakossági megrendelők részére is, amik a hálózat kivitelezésétől a karbantartásig terjednek.

Munkaköri feladat:

Cégünk folyadék szállítására szolgáló közművek kivitelezései során víz- távhő- szennyvíz és gáz- hálózatok kivitelezésének feladatai során gépkezelői feladatok ellátása.

Pályázati feltételek:

Gépkezelő OKJ bizonyítvány vagy nehézgépkezelői jogosítvány

  • Legalább 3 év tapasztalat közműépítésben (víz, gáz, fűtési vezeték, szennyvízcsatorna vezeték fektetésben) közműves területen
  • Az alábbi jogosítványok megléte:
    • 1212 gumikerekes kotró (HITACHI ZX140W, TAKEUCHI TB295W) – elsődleges szempont
    • 1222 lánctalpas kotró (TAKEUCHI TB250-2)
  • legalább „B” kategóriás jogosítvány,
  • józan életmód, megbízhatóság, terhelhetőség, rugalmasság,
  • önálló, szakszerű, felelősségteljes munkavégzés,

Munkaviszony időtartama:

  • határozatlan idejű munkaviszony
  • munkába állás megegyezés alapján

Foglalkoztatás jellege:

  • teljes munkaidőben történő foglalkoztatás (heti 40 óra)
  • munkaidő hétköznaponként, hétfőtől- péntekig 7:00 órától - 16:00 óráig

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Szükség szerint munkásszálló biztosítása megegyezés szerint
  • Munkavégzéshez szükséges munkaruha, védőeszköz, szerszámok biztosítása
  • Versenyképes munkabér
  • Bejelentett munkaviszony

Benyújtandó iratok:

  • Fényképes önéletrajz

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar
  • Szakmunka
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Nehézgépkezelő